Плінтус в сучасному дизайні

Сучасний дизайн інтер’єрів не дає чітких правил підбору такого декоративного та функціонального елемента, як плінтус. Плінтус може поєднуватися з будь-яким предметом декору – як дверима, покриттям для підлоги, так і вікнами. Як результат, зараз такі деталі можуть зовсім виступати в якості “родзинки” будь-якого приміщення. Можна зробити акцент на такому елементі, а можна зробити його зовсім непомітним.

Вибір декоративної деталі відповідно до кольору двері. Таке рішення – одне з найбільш стандартних і очевидних. За допомогою грамотного поєднання кольору плінтуса і двері, ви зможете другу деталь цілісно і гармонійно вписати в інтер’єр, при цьому вона не буде виділятися. Крім того, в такому випадку плінтус робить інтер’єр більш легким і повітряним.

Колір плінтуса відповідає кольору всього інтер’єру. Такий варіант актуальний в разі маленького простору. Так, розчиняється кордон і візуально розширюється кімната. Однак в такому випадку є безліч нюансів – дверні прорізи, лиштви, фурнітура, навіть карнизи, всі повинні бути в єдиному кольорі. Можна просто все пофарбувати в єдиний колір, що створить гармонію в приміщенні. В такому випадку плінтус не порушить загальної концепції приміщення.

В цілому, вибір плінтуса кожна людина повинна здійснювати в залежності від своїх смаків, уподобань, приміщення, в яке буде монтуватися матеріал. А якщо ви правильно підберете матеріал, то ваша кімната може перетворитися або ж стати особливою. Адже плінтус, як і будь-яка інша, може виступити в якості “родзинки” приміщення.

Виникли запитання?

Залиште Ваші контактні дані нижче, ми перетелефонуємо Вам та надамо фахову консультацію

Call Now Button