Плінтус в сучасному дизайні

Сучасний дизайн інтер’єрів не дає чітких правил підбору такого декоративного та функціонального елемента, як плінтус. Плінтус може поєднуватися з будь-яким предметом декору – як дверима, покриттям для підлоги, так і вікнами. Як результат, зараз такі деталі можуть зовсім виступати в якості “родзинки” будь-якого приміщення. Можна зробити акцент на такому елементі, а можна зробити його зовсім непомітним.

Вибір декоративної деталі відповідно до кольору двері. Таке рішення – одне з найбільш стандартних і очевидних. За допомогою грамотного поєднання кольору плінтуса і двері, ви зможете другу деталь цілісно і гармонійно вписати в інтер’єр, при цьому вона не буде виділятися. Крім того, в такому випадку плінтус робить інтер’єр більш легким і повітряним.

Колір плінтуса відповідає кольору всього інтер’єру. Такий варіант актуальний в разі маленького простору. Так, розчиняється кордон і візуально розширюється кімната. Однак в такому випадку є безліч нюансів – дверні прорізи, лиштви, фурнітура, навіть карнизи, всі повинні бути в єдиному кольорі. Можна просто все пофарбувати в єдиний колір, що створить гармонію в приміщенні. В такому випадку плінтус не порушить загальної концепції приміщення.

В цілому, вибір плінтуса кожна людина повинна здійснювати в залежності від своїх смаків, уподобань, приміщення, в яке буде монтуватися матеріал. А якщо ви правильно підберете матеріал, то ваша кімната може перетворитися або ж стати особливою. Адже плінтус, як і будь-яка інша, може виступити в якості “родзинки” приміщення.

Виникли запитання?

Залиште Ваші контактні дані нижче, ми перетелефонуємо Вам та надамо фахову консультацію

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Call Now Button